سرور مجازی

تصویر بنر خوش‌آمدگویی

سرور مجازی کلاود Vultr

سرورهای مجازی ابری مدل Cloud Compute این شرکت از رم ۵۱۲MB(که برای مصارف تستی می‌باشد) شروع شده و تا رم ۶۴GB ادامه می‌یابد. هر چقدر که رم سرورتان بیشتر باشد، هارد SSD بیشتر و پردازنده‌ی قوی‌تری خواهید داشت. این سرورها از پردازنده‌های Intel سری Core i7 و Xeon بهره می‌برند. ترافیک این سرورها از ماهانه ۵۰۰GB تا ۱۰TB است. در این سرورها شما علاوه بر مصرف ماهانه، بلکه ساعتی و روزانه هم می‌توانید استفاده کنید. سرویس بکاپ‌گیری خودکار با هزینه‌ی کم هم یک افزونه‌ی کاربردی برای این سرورها است. فایروال سخت افزاری رایگان هم در کنار شماست تا امنیت سرورهایتان را تأمین کند. فقط تنها کاری که می‌بایست انجام دهید، ارسال رول‌های فایروالی مورد نظرتان است تا آن‌ها را بر روی فایروال سخت افزاری مربوط به سرورتان تنظیم کنیم. هر سرور حداکثر می‌تواند ۲ آی‌پی ورژن ۴ اضافی داشته باشد و آی‌پی ورژن ۶ و شبکه‌ی خصوصی رایگان می‌باشد. چنانچه به سرورتان مدام حمله می‌شود می‌توانید سرویس آنتی دیداس اختصاصی تا قدرت ۱۰Gbps را با هزینه‌ی معقول ماهانه ۱۰ دلار برای سرورتان تهیه کرده تا آن را در برابر حملات دیداس لایه‌ی ۳ و ۴ محافظت کند.

پلن‌های سرور مجازی کلاود Vultr

[ARPrice id=113]

جهت مشاهده‌ی تمامی پلن‌های میزبانی وب اینجا کلیک کنید.

پلن‌های سرور مجازی کلاود اختصاصی Vultr

[ARPrice id=114]

۷روز گارانتی بازگشت وجه

از آنجایی که ما به کیفیت خدماتمان ایمان داریم، تمامی پلن‌های میزبانی وب را با گارانتی بازگشت کل وجه مطابق قوانین ارائه می‌دهیم.

برندتان را حفاظت کنید

شما می‌توانید فایل‌های پروژه‌هایتان را بر روی هاست آپلود کرده و سپس محافظت از آن‌ها از سرویس رمزگذاری فایل ما استفاده کنید.