سرور ابری

تصویر بنر خوش‌آمدگویی

سرور مجازی کلاود Hetzner

 دو سال از ارائه‌ی سرورهای دیتاسنتر Hetzner گذشته است که این سرورها هم بیشترین استفاده را از جانب ایرانیان دارد چرا که سرورهایی با کیفیت و با قیمتی بسیار ارزان‌تر از سایر سرورهای دیتاسنترهای دیگر هستند. این سرورها در آداک سرور بصورت فوری و خودکار تحویل مشتری داده می‌شوند و مشتری با کنترل پنل فارسی پیشرفته می‌تواند بدون هیچ دغدغه‌ای شروع به مدیریت سرور خود نماید. این سرورها از لوکیشن‌های آلمان و فنلاند قابل ارائه بوده و با دو مدل پردازنده‌های Intel Xeon و AMD EPYC موجود می‌باشند. رم این سرورها از نسل DDR4 بوده و دارای فضای ذخیره‌ سازی از نوع NVMe SSD می‌باشند. پورت شبکه‌ی این سرورها هم بصورت اشتراکی ۱۰ گیگابیت بر ثانیه می‌باشد. اگر از امکانات افزودنی این سرورها هم بخواهیم نام ببریم می‌توانیم از امکان خرید آی‌پی اضافی، فضای ذخیره سازی بیشتر، شبکه‌ی داخلی و لود بالانسر یاد کنیم.

پلن مورد نیازتان را انتخاب کنید

[ARPrice id=109]

۷روز گارانتی بازگشت وجه

از آنجایی که ما به کیفیت خدماتمان ایمان داریم، تمامی پلن‌های میزبانی وب را با گارانتی بازگشت کل وجه مطابق قوانین ارائه می‌دهیم.

برندتان را حفاظت کنید

شما می‌توانید فایل‌های پروژه‌هایتان را بر روی هاست آپلود کرده و سپس محافظت از آن‌ها از سرویس رمزگذاری فایل ما استفاده کنید.