سرور ابری

تصویر بنر خوش‌آمدگویی

سرورهای ابری LeaseWeb

کشور هلند را علاوه بر زیبایی‌های گردشگری‌اش، به زیرساخت شبکه و ارتباطات فوق العاده‌اش هم می‌شناسند. یکی از دیتاسنترهای معروف هلندی شرکت LeaseWeb است که در حال حاضر در نقاط مختلف دنیا شعبه‌های متعددی دارد. این دیتاسنتر با توجه به اینکه دیتاسنتر اصلی‌اش در کشور هلند قرار دارد، پلن‌های ویژه‌اش هم در همین کشور موجود است. سرورهای هلندی پینگ پایینی نسبت به ایران داشته و البته سرعت بهتری برای ارائه‌ی خدمات بین المللی دارند که باعث شده یکی از انتخاب‌های مشتریان خاص قرار بگیرد. سرورهای مجازی ابری این دیتاسنتر از پلن‌های مختلفی برخوردار هستند که هر شخص می‌تواند با توجه به نیازهای خود، بهترین پلن مورد نیاز خود را تهیه کند. این سرورها از حافظه‌های رم نسل DDR4 و فضای ذخیره سازی SSD و همچنین پردازنده‌ی Intel Xeon و در نهایت از پورت شبکه‌ی اشتراکی ۵/۵ ترابیتی بهره می‌برند.

پلن مورد نیازتان را انتخاب کنید

[ARPrice id=106]

۷روز گارانتی بازگشت وجه

از آنجایی که ما به کیفیت خدماتمان ایمان داریم، تمامی پلن‌های میزبانی وب را با گارانتی بازگشت کل وجه مطابق قوانین ارائه می‌دهیم.

برندتان را حفاظت کنید

شما می‌توانید فایل‌های پروژه‌هایتان را بر روی هاست آپلود کرده و سپس محافظت از آن‌ها از سرویس رمزگذاری فایل ما استفاده کنید.