سرور مجازی

تصویر بنر خوش‌آمدگویی

سرور مجازی MyLoc آلمان

شرکت آلمانی MyLoc یکی از دیتاسنترهای موفقی همچون دیتاسنتر Hetzner در آلمان است که تقریباً همسن هم هستند و در حالت کلی کیفیت و خدمات این دیتاسنتر در مواردی بهتر و بیشتر از دیتاسنتر Hetzner است به طوری که کاربران ترجیح می‌دهند که به جای سرورهای Hetzner، از سرورهاید شرکت MyLoc استفاده بکنند. این سرورها در شهر دوسلدورف آلمان نگهداری شده و از پهنای باند تضمینی ۱۰۰ مگابیتی و ۲۰۰ مگابیتی تا حداکثر ۱ گیگابیتی (بصورت اشتراکی) برخوردار هستند. مدل پردازنده‌ی سرورهای مجازی MyLoc از نوع Intel Core i و Intel Xeon بوده و از حافظه‌های رم نسل DDR4 و فضای ذخیره سازی SSD بهره می‌برند. نکته‌ی جالب این سرورها در حالت مجازی سازی آنها است به طوری که سرورهای مجازی‌اش بصورت پیشفرض بر پایه‌ی کانتینر بوده و به انتخاب شما می‌تواند بصورت کامل تحت مجازی ساز KVM ارائه گردد. 

پلن مورد نیازتان را انتخاب کنید

[ARPrice id=108]
[ARPrice id=111]

۷روز گارانتی بازگشت وجه

از آنجایی که ما به کیفیت خدماتمان ایمان داریم، تمامی پلن‌های میزبانی وب را با گارانتی بازگشت کل وجه مطابق قوانین ارائه می‌دهیم.

برندتان را حفاظت کنید

شما می‌توانید فایل‌های پروژه‌هایتان را بر روی هاست آپلود کرده و سپس محافظت از آن‌ها از سرویس رمزگذاری فایل ما استفاده کنید.