Asset 2

درباره ما

مجموعه آداک سرور با ۵ سال سابقه حرفه‌ای بصورت رسمی در حال فعالیت در زمینه ارایه خدمات میزبانی و ثبت دامین می‌باشد که تا کنون بیش از ۵۰۰ مشتری به این مجموعه اعتماد داشته‌اند و آداک سرور افتخار میزبانی آن‌ها را داشته است. این مجموعه از ابتدای شروع فعالیت، سعی در ارایه سرویس با حداکثر کیفیت به کاربران نموده است.

0 +
مشتری فعال
0 +
سال تجربه کاری
0 +
سفارش فعال

کمی بیشتر درباره آداک سرور و اعضای آن بدانید ...

داستان آداک سرور از اونجایی شروع میشه که یه پسر جوون پشت کنکوری با علاقه زیادی که به هاستینگ داشته، کسب و کار تلگرامی قبلی خودش رو ببنده و همه سرمایه‌اش رو روی هاستینگ بذاره که به خودی خودش ریسک بزرگی بود! بالاخره این هاستینگ که آغازش از تلگرام شروع شد به اسم نت گارد فعالیت خودش رو شروع کرد و نت گارد در ابتدا همه مشتریان خودش رو از طریق تلگرام سرویس دهی می‌کرد اما این پسر جوون رویاهای بزرگتری تو سرش داشت و به این مدل سرویس دهی قانع نبود و اولین کارش تیم سازی بود و با یکی از هم دانشگاهی‌هاش آشنا شد و با هم زدن تو دل کار برای پیشرفت هاستینگشون و با مشورت و همفکری هم دیگه تصمیم گرفتن وب سایت هاستینگشون رو به اسم آداک سرور ایجاد کنن که با آغاز این کار، دغدغه‌های جدیدی شروع شد که تا همین الان هم تمومی ندارن و هدف آداک سرور دادن حس خوب به مشتری‌های خودشه. آداک سرور الان 3 مدیر اصلی و یه مسئول مالی داره و مابقی اپراتورهای پشتیبانی هستن که برای انجام وظیفه به مشتریان خدمت می‌کنن.

همدلی
99%
پشتکار و سماجت در کار
100%
بی خوابی
70%
صداقت با همدیگه
98%
tim-van-der-kuip-CPs2X8JYmS8-unsplash.jpg

چرا انتخاب شما آداک سروره؟

آداک سرور از سال ۱۳۹۵ بصورت رسمی کار خودشو شروع کرده. ما از همون اول برای کسب رضایت شما عزیزان سخت در تلاشیم که پاسخگوی تمامی انتظارات شما از یه میزبان وب باشیم. هدف اصلیمون القای مفهوم سادگی و راحتی استفاده از خدمات میزبانی وب هست تا بدون هیچ دغدغه‌ای بتونید روی کسب و کار خودتون تمرکز کنید.

با اعضای تیم آداک سرور بیشتر آشنا بشین ...

اعضای اصلی آداک سرور که شبانه روز برای خدمت گزاری سنگ تموم میذارن

حمیدرضا اسلام‌زاده

بنیانگذار

شبنم ملاعلی

هم بنیانگذار

بنیامین منصوریان

مدیر فنی

ندا قلی

سرپرست مالی

ما با کیا همکاری داریم؟

هدف اصلیمون ...

از اونجایی که خودمون هم وب مستر هستیم و قبلاً از شرکت‌های هاستینگ مختلف سرویس تهیه می‌کردیم اما هر کدوم مشکل بخصوص خودشونو داشتن، تصمیم گرفتیم که این مأموریت پر ریسک رو به جون بخریم و یک مجموعه هاستینگی تشکیل بدیم که همه خوبی‌های لازم یک هاستینگ رو داشته باشه و دیگه مشتریا هیچ دغدغه‌ای نداشته باشن!

چشم اندازمون ؟!

چشم اندازی که آداک سرور تعیین کرده چیزیه که شاید با عقل جور در نیاد ولی اگه راستش رو بخوایید ما دقیقاً دنبال چیزایی هستیم که عجیب غریبن! ما هدفمون گسترش هاستینگمون هست طوری که شما از آداک سرور خدمات دیگه‌ای غیر از هاستینگ هم دریافت کنید و تو خود هاستینگ در تلاشیم که تا 5 سال آینده همه خدماتمون رو با هوش مصنوعی سازگار کنیم 😉

بیش از ۵۰۰ مشتری!