ثبت دامنه

 آداک سرور ارائه دهنده خدمات جستجو، انتقال و ثبت دامنه …

شما می‌توانید با خرید دامنه از سایت ما آدرس اینترنتی خود را با خیال راحت و با قیمت معقول‌تر ثبت کنید و همچنین تعداد پسوندهای قابل ثبت بیش از ۲۰۰ عدد می‌باشد. ثبت دامنه در آداک سرور، دارای ویژگی‌ها و مزایای بسیاری است که با بهترین قیمت ثبت و تمدید Domain به شما ارائه می‌شود و با نگهداری از با ارزش‌ترین رکن تجارت مجازی شما، دغدغه‌ی خاطرتان را از بین خواهد برد.

دامنه چیست و چرا باید دامنه ثبت کنیم؟

دامنه جزو جدا نشدنی در اینترنت و وب‌سایت‌ها می‌باشد. در حقیقت دامنه‌ها به کمک DNS تبدیل می‌شوند به آی‌پی سرور شما تا محتوای وب‌سایت شما به کاربر نمایش داده شود. هر چه دامنه رندتر و کوتاه‌تر و یا ساده و پر مفهومی داشته باشید باعث می‌شود که کاربران شما به راحتی آدرس وب‌سایتتان را به خاطر بسپارند و در نتیجه وب‌سایت شما رتبه‌ی خوبی در گوگل کسب کند. هر پسوند قیمت خاص خود را دارد. برخی از دامنه‌ها هزینه‌ ثبت پایین ولی هزینه‌ تمدید بالاتری دارند. برخی از دامنه‌ها هزینه انتقال کمتر و یا حتی بیشتری دارند که در جدول قیمت‌ها قابل مشاهده هستند. برای ثبت دامنه شما می‌بایست در ابتدا آن را توسط کادر جستجو، برای بررسی اینکه آن دامنه ثبت نشده باشد جستجو و بررسی کنید. در صورتی که آن دامنه ثبت نشده باشد می‌توانید آن را به نام خودتان ثبت نمایید و یا در صورتی که آن دامنه را خودتان توسط رجیسترار دیگری ثبت کرده و قصد انتقال آن به رجیسترار ما را داشته باشید می‌بایست از گزینه‌ انتقال جهت ثبت سفارش خود استفاده بفرمایید که در اینصورت باید از رجیسترار فعلی خود کد انتقال را دریافت کرده و در سفارش خود آن را قید کنید. اعتبار دامنه‌ها از ۱ سال شروع شده و تا ۱۰ سال ادامه دارد.

ثبت دامنه

نام جدید برای دامنه خود پیدا کنید. نام دامنه یا کلید واژه ای را وارد کنید تا امکان ثبت آن را بررسی کنیم.
loading
نام دامنه را بدون www یا http وارد نمایید
لطفا تایید نمایید که شما ربات نیستید.

قیمت پسوند های دامنه

با سرویس های میزبانی آداک سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

دامنه تعرفه ثبت یک ساله (تومان) تعرفه تمدید دامنه (تومان) تعرفه انتقال دامنه (تومان) ثبت سفارش
ir ۵۵۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰
com ۱۱,۸۰۰,۰۰۰ ۱۲,۸۰۰,۰۰۰ ۱۱,۸۰۰,۰۰۰
net ۶۰۰,۰۰۰ ۶۵۰,۰۰۰ ۶۰۰,۰۰۰
shop ۸۰۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰
blog ۲۵۰,۰۰۰ ۲,۸۰۰,۰۰۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰
club ۱۵۰,۰۰۰ ۱,۴۰۰,۰۰۰ ۱,۳۰۰,۰۰۰
host ۴۰۰,۰۰۰ ۲,۱۵۰,۰۰۰ ۱,۹۵۰,۰۰۰
live ۵۵۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰ ۵۵۰,۰۰۰
name ۸۰۰,۰۰۰ ۹۰۰,۰۰۰ ۸۰۰,۰۰۰
جهت مشاهده پسوندهای بیشتر به بخش ثبت دامنه در ناحیه کاربری مراجعه فرمایید.

دامنه مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

دامنه مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

مزایای ثبت دامنه در آداک سرور

میزبانی امن رویاهایتان را به ما بسپارید

تیم پشتیبانی آداک سرور در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است!

سوالات متداول

با سرویس های میزبانی آداک سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

برای ورود به سایت شما، کاربر نیاز دارد به IP مخصوص شما اتصال پیدا کند که برای مثال ۱۵۳.۱۴۸.۷۱.۲۱۹ است. دامنه باعث می شود که IP شما به یک اسم و یک پسوند اتصال پیدا کند که بخاطر سپردن آن بسیار آسان می باشد مثلا Adakserver.com

برای ثبت دامنه های ملی به ثبت دامنه ir. مراجعه فرمایید.

در صورت آزاد بودن ثبت دامنه های بین المللی با پسوند های .net, .biz, .org یا .com می توانید از طریق لینک زیر اقدام به ثبت دامنه نمایید:
https://clients.adakserver.com/cart.php?a=add&domain=register
(البته در صورت وارد شدن به عنوان یک مشتری روند ثبت بسیار آسان تر می باشد که برای ثبت نام یا ورود می توانید از ورود مشتریان در بالای صفحه استفاده کنید)
قابلیت جستجو دامنه آداک سرور به شما اجازه می دهد در صورت آزاد نبودن دامنه مورد نظرتان، نزدیکترین دامنه به آنرا را پیدا کنید.

بله تمامی دامنه ها به صورت آنی پس از پرداخت ثبت خواهند شد.
این بسته به سلیقه شما و نحوه استفاده شما از دامنه دارد.
  • بهترین پسوند برای خرید دامنه .Com می باشد، اما در صورتی که پسوند مناسبی برای کارتان انتخاب نمایید به خصوص به دلیل کمتر ثبت شدن اسامی با آن پسوند، می تواند گزینه بسیار عالی باشد؛ برای مثال استفاده از .Shop برای یک فروشگاه اینترنتی .Company برای شرکت ها و یا .App برای اپلیکیشن ها گزینه عالی برای ثبت دامنه می باشد.
  • برای اسم دامنه نیز اسامی کوتاه تر گزینه جذاب تری هستند و بازدیدکنندگانتان آن را راحت تر حفظ خواهند کرد.
  • همینطور نزدیک تر بودن به اسامی که بازدیدکنندگان شما در گوگل سرچ می کنند می تواند به Seo شما کمک کند و در موتور های جستجو رتبه بهتری را شاهد باشید.
  • با افزایش بازدید های سایت شما ممکن است بازدیدکنندگان اسم سایت شما را اشتباه جستجو کنند و به سایت دیگری منتقل شوند، اما با ثبت دامنه های نزدیک به دامنه اصلیتان از از این امر جلوگیری خواهید کرد. برای مثال اگر دامنه Hello.com را ثبت می کنید، Helo.com، Hello.net و… را نیز ثبت نمایید.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

با سرویس های میزبانی آداک سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

۰ +
مشتری فعال
۰ +
ثبت سفارش در ماه
۰ +
سفارش فعال
۰ +
پاسخ به تیکت در ماه