سامانه ارسال پیامک

حتماً تا بحال زمانی که از وب سایتی خریدی کرده باشید و یا ثبت نام کنید، یک پیامک کوتاه اطلاع رسانی دریافت کرده‌اید و یا اطلاع رسانی‌های مختلف وب سایت‌ها بعنوان خبرنامه و حتی تبلیغات مختلف را در بستر پیامک مشاهده نموده‌اید. همه‌ی این‌ها به واسطه‌ی سامانه‌های ارسال پیامک میسر است. با تهیه‌ی این سامانه، بدون نیاز به هزینه‌ی تمدید بصورت نامحدود از پنل پیامکتان استفاده کرده و هر موقعی که نیاز داشته باشید آن را شارژ کنید. از سامانه‌های ارسال پیامک کوتاه برای مقاصد اطلاع رسانی بصورتی که پیام به بلک لیست هم ارسال شود و همچنین تبلیغاتی استفاده می‌شود. در برخی اوقات از این سامانه‌ها برای مسابقات پیامکی، نظرسنجی و حتی دریافت نظرات هم استفاده می‌شود.

در هر لحظه و هر کجا که هستید پیامک ارسال کنید!

این سامانه به دو پلن کاربری و نمایندگی قابل سفارش می‌باشد. در پلن نمایندگی شما تمامی امکانات لازم را بدون هیچگونه کمبود دریافت خواهید کرد و در پلن نمایندگی شما امکان فروش پنل پیامکی دیگران بدون ذکر نام آداک سرور در پنلتان خواهید داشت. همچنین در این پلن، شما می‌توانید درگاه پرداخت اختصاصی خود را تنظیم کرده و نرخ ارسال پیامک و خرید شماره را هم تنظیم نمایید. نکته‌ی حائز اهمیت در این است که از طریق پنل نمایندگی، شما هم می‌توانید پنل نمایندگی بدون هیچ کمبودی در امکانات ارائه دهید. از طریق پنل نمایندگی شما می‌توانید به سادگی پلن‌های مختلف برای خود چیده و با فروش پنل و همچنین شارژ پنل توسط مشتریانتان کسب درآمد کنید!

دلیل انتخاب مشتریان برای استفاده از سامانه پیامکی آداک سرور چیست؟

میزبانی امن رویاهایتان را به ما بسپارید

تیم پشتیبانی آداک سرور در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان است!

سؤالات متداول

سؤالات رایجی که بیشتر مشتریان درباره سرویس پنل‌های پیامکی آداک سرور از ما می‌پرسند:

به سیستمی که به صورت تخصصی برای مدیریت، ارسال و دریافت پیام کوتاه طراحی شده و ابزارهای ایجاد، ارسال، دریافت و تحلیل پیام کوتاه را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، پنل یا سامانه پیامک می‌گویند.

آداک سرور سرویس پیامکی برای ارسال و دریافت پیامک را در بستر اینترنت ارائه می‌‎دهد؛ در واقع همانند پست الکترونیک (ایمیل)، با دریافت پنل‌های ما، شما یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد که در هر زمان و هر کجا با استفاده از اینترنت امکان استفاده از آن را خواهید داشت. با استفاده از پنل پیامکی ما، شما به میزان دلخواه خود پیامک خریداری و بر اساس هدف خود اقدام به ارسال می‌کنید.

تفاوت پنل‌های ما در هزینه و تعرفه ارسال پیامک و امکانات است. شما می‌توانید بر اساس حجم ارسال پیامک و امکاناتی که نیاز دارید پنل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بله، برای فعالسازی سامانه و ثبت خطوط اختصاصی نیازمند ارسال تصویر کارت ملی، شناسنامه و کارت بانکی خود جهت احراز هویت هستید.

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

با سرویس های میزبانی آداک سرور با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

۰ +
مشتری فعال
۰ +
ثبت سفارش در ماه
۰ +
سفارش فعال
۰ +
پاسخ به تیکت در ماه